clubnieuws

03-11-2018: Voetbal: Spirit v Alexandria'66: Ouderkerk aan de IJssel ,
2e klasse seizoen 2018/2019 ,

06 Okt Alexandria’66 en De Zwerver vermaken het publiek.(incl. interviews!)

[vc_row row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern" css_animation=""][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern" css_animation=""][vc_column][vc_video link="https://www.youtube.com/watch?v=Xb8CzriGDUM"][vc_video link="https://www.youtube.com/watch?v=sRIBfAJmTCw"][vc_video link="https://www.youtube.com/watch?v=lQQDo1y_-Ck"][vc_column_text]Alexandria’66 wint ook de tweede thuiswedstrijd van dit seizoen:  Alexandria’66 – De Zwerver 3-2. Op deze zonnige oktober-zaterdag gaf scheidsrechter Bart van den Helder om 15:14 uur het startsein...

Lees meer
24-11-2018: Voetbal: Kethel Spaland v Alexandria'66: Rotterdam ,
2e klasse seizoen 2018/2019

23 Sep Alexandria’66 1 uitstekend van start in de 2 e Klasse D(incl. interviews!)

[vc_row row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern" css_animation=""][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type="row" use_row_as_full_screen_section="no" type="full_width" angled_section="no" text_align="left" background_image_as_pattern="without_pattern" css_animation=""][vc_column][vc_video link="https://www.youtube.com/watch?v=qFLL_O5rH_c"][vc_video link="https://www.youtube.com/watch?v=yYKwY7qNv1M"][vc_column_text]Alexandria’66 – Spirit: rust 1-1; eindstand 4-1. Na de 100% score in de poulefase van de KNVB beker werd met vertrouwen maar bovenal met heel veel nieuwsgierigheid uitgekeken naar de competitiestart. Zou...

Lees meer
10-11-2018: Alexandria'66: Rotterdam,
Seizoen 2018/2019 ,
Alexandria '66 JO11-4 vs Nieuwerkerk JO11-7

10 Sep Ouderbijeenkomsten (update)

Om het seizoen goed te kunnen starten zijn wij van mening dat het belangrijk is dat we helemaal aan het begin van het seizoen goede afspraken met elkaar maken. Zo kunnen de vereniging en de leden elkaar goed duidelijk maken wat we van elkaar verwachten,...

Lees meer
logo-a66

25 Aug Teamindelingen 2019-2020(update)

Beste leden,   Update zondag 25 Augustus   Met sportieve groet, Het Bestuur   JO19-1: Bal(kp) Martina-Gideon-(kp) Muller Volf Liong-A-Kong Mendes Delgado Hazion Mohammed Fric Liem Kokir Ventura Tiago Haddouty Geerders File Kardjo Van Wingerden Stuurland   JO19-2:   Martina-Jerrel-(kp) Lima Fortes(kp) Souare Muhero Limon Leune Baag Najatirta Vaz Soares da Silva Bontekoe Onyemma Abu-Awad Doganay Esseboom Proost Adjei Frankly El Baghdadi Fecunda Malu           JO19-3:   El Marnissi Vd Wekken Huyts Matti De Jong Pique Krekko Dersigni Kasmir Van Wijgerden Wegmann Van Herk Van Steenbruggen Imminga Kastelein Berebzi Quadrieh   JO17-1   Hoogwerf(kp) Melfor(kp) Zandwijk Leroy Ramos Bosselaar Demming Berkouwer Tutumlu Kusters Kaashoek Oosterling Bontje Benazza Roepchand Seedorf Wolf Attobra                   JO17:2:   Huijkman(kp) Plet Keller Schrader Martis Heymens Visser Sedney Kardjo Bouazzaoui Miguel Bouhlal Bekeer Amrhar Paulina Wouden Lasee Vd Kley   JO17-3   Syahailatua Akdim-Ayoub- Rond Hazion Bayat Tewelde Jansen Azar Morina Verwey Cosgun Bosman Achatbi Outtalab Layton-Anthony- Layton-Justin- Abu Awad                   JO16-1:   Van Geene Akyuz Alexander Dymanus Weber Sepers Zaaza Marinus-Fouzy- Marinus-Jemar- Abdul Dijkhuizen Bhattoe Romy Balentien Balrak Kewal   JO16-2:   Shikhinejad Van Gobbel Yuksul Clement Jahraoui Allijn Pires Monteiro Tran Sium Faber Demirors Dongor Kreeftmeyer De getrouwe Ajeigbe Sahin Wei Ruyters                   JO15-1:   Luzolo(kp) Haak(kp) Grabovac Joseph Olf De Vries Hasselbaink Bandison Martens Bogdanovic Daan De Nobrega Boumann Andrade Bartolomeu Waarde Brank Mouch     JO15-2:   Lie-A-Kwie Van Eer Denswil Rudge Narain Kotzebue Kucuk(kp) El Aimani Lima Neves Almeida da Fonseca Bougrine Birge-Angel- Rubio Pieters Sabajo Ozcelik Sairoredjo                 JO15-3:   Korff de Gidts Lam Fabies -Djemiro- Fabies -Djamaro- Beyene Vos Bouragba-Rida- Bouragba-Rayan- Rambharos Utjesinovic Erol Ceccotti Elfahdi Stolk Mendonca Eliseu Tromp(kp) Rashid     JO14-1:   Huisman(kp) Hasicic(kp) Fulop O’Brien Kardal Hiddes Zaroual Wouden-Shairell- Lieuw Lopes Ferreira Bont Brooks Noordwijk Uyar Kunkeler Aoujat                   JO13-1:   Thomassen...

Lees meer