Wie-is-wie (zaalafdeling 2019/2020)

Wie-is-wie (zaalafdeling 2019/2020)

Om direct met de juiste persoon in contact te komen is op deze pagina een overzicht gemaakt van contactpersonen die (vrijwillig) werkzaam zijn bij Alexandria ’66. Weet u niet bij wie u terecht kunt, dan adviseren wij om een bericht te versturen via de contact pagina.

Functie Naam Telefoon Email
Waarden en normen Fedor de Jong fedor.dejong@kpnplanet.nl
Contributie S. Kruithof 06 24524578 contributie@a66.nl
Penningmeester F. Miltenburg a66penningmeester@gmail.com
Strafzaken J. Rombouts 010 4562328 j.rombouts11@upcmail.nl
Algemene zaken Frank Kozemelj 06 51978424 frankenels.ko@hetnet.nl

Leiders team 1

Jordy Leeuwenstein

Victor Boere

0610555108

06 11802575

jordyleeuwenstein@hotmail.com

v.j.boere@gmail.com

Leiders team 2

Dennis de Vassij

Ertan Yildiz

06 34644000

06 41674461

bddevassij@gmail.com

Mister_erie@hotmail.com

Leiders team 3 Leon Graveland

Thomas van Meijeren

06 24172534

06 36408354

lggraveland@gmail.com

ktvanmeijeren@gmail.com

Leiders team 4

Chris Bouwman

Jorick van Oosterom

06 10903086

06 46703512

christian_bouwman@hotmail.com

Jvoo@dfds.com

Leiders team 5 Pieter van Dieren

Johan Schinkelshoek

06 55980413

06 43464298

pietervd92@gmail.com

johanschinkelshoek@gmail.com

Leiders team 6

Gioacchino Asuni

Tarik Korkmaz

06 42605446

06 24749595

gioacchinoasuni@hotmail.com

t.korkmaz1981@gmail.com

Leiders hallen 1

Jair Dias Santos

Fernon Jackson

06 24344721

06 15326027

jair_dias_santos@hotmail.com

fernon_jackson@hotmail.com

Leiders hallen 2 Frank Kozemelj

Carsten van Rossen

06 51978424

06 52621106

frankenels.ko@hetnet.nl

carstenvanrossen@gmail.com

Leiders hallen 3

Steven Pereira Furtado

Rajhen van Leeuwen

06 22040692

06 28047597

stevenfranklin129@hotmail.com

rajhen@hotmail.com

Leiders hallen 4 Harold  Bos

Ardin Bos

06 51985554

06 25048309

Harold-bos@live.nl

abos@denederlandsezoutbank.nl

Leiders hallen 5 Rick Verhoog

Peter Roggeveen

06 83790072

06 26917091

rickverhoog@hotmail.com

peterroggeveen@live.nl

 

E-Desk

KNVB 0343 499107

Competitiezaken:

Ben Eikendaal

KNVB 0343 499756
Lotte Balm KNVB 06 12428333

lotte.balm@knvb.nl

Kevin Dinkelberg

KNVB

0343 499 766