Wie-is-wie (zaalafdeling 2020/2021)

Zaal
Welkom bij de Zaalafdeling van Alexandria’66. Het nieuwe seizoen gaat weer beginnen, in september 2020 beginnen de eerste wedstrijden. Afgelopen seizoen heeft helaas een afloop gehad die wij allen niet gewenst hebben.

 

Bij Wie-is-wie vindt u alle contacpersonen per zaalteam (met telefoonnummer en e-mailadres). Daarnaast vindt u daar ook alle contactpersonen van het bestuur.

 

Onder programma’s proberen wij het zaalprogramma voor jullie zo up to date mogelijk te houden, we adviseren jullie ook om je aan te melden op de KNVB site en daar jullie eigen zaalteam te volgen, dit kan ook via www.voetbal.nl

 

Ook dit jaar zijn hebben we weer een aantal zaalbijeenkomsten in het clubgebouw van Alexandria ’66 veldvoetbal. Bij deze bijeenkomsten is van belang dat er per zaalteam minimaal één vertegenwoordiger aanwezig is. Bij eerste bijeenkomst krijgt ieder team de wedstrijdformulieren en andere belangrijke informatie voor het komende zaalseizoen. De bijeenkomsten staan meestal gepland op de laatste dinsdag in augustus (19.30 uur) en de tweede dinsdag in mei (19.30 uur). Het bestuur en commissie zaalafdeling zal er alles aan doen om er weer een succesvol en gezellig seizoen van te maken. We hebben daarbij wel alle hulp nodig van de leden. We wensen u een goed en sportief seizoen toe.

 

Bestuur en Commissie Zaalafdeling. Groeten, Frank Kozemelj.

 

Algemeen

Waarden en normen
Fedor de Jong
fedor.dejong@kpnplanet.nl

 

Contributie
S. Kruithof
06 24524578
contributie@a66.nl

 

Penningmeester
F. Miltenburg
a66penningmeester@gmail.com

 


Strafzaken

 

Algemene zaken
Frank Kozemelj
06 51978424
frankenels.ko@hetnet.nl

 

Leiders

Leiders team 1

Jordy Leeuwenstein
0610555108
jordyleeuwenstein@hotmail.com

 

Victor Boere
06 11802575
v.j.boere@gmail.com

 

Leiders team 2
Zef Steenbergen
06 31783131
zef.steenbergen@gmail.com

 

Arvid Oostrom
06 13955509
arvidoostrom1@gmail.com

 

Leiders team 3
Dennis de Vassij
06 34644000
bddevassij@gmail.com

 

Erfan Yildiz
06 41674461
Mister_erie@hotmail.com

 

Leiders team 4
Leon Graveland
06 24712534
lggraveland@gmail.com

 

Johan Zwikstra
06 40944961
johanzwik@gmail.com

 

Leiders team 5

Tarik Korkmaz
06 24749595
t.korkmaz1981@gmail.com

 

Gioachinno Asuni
06 42605446
gioacchinoasuni@hotmail.com

 

Leiders team 6
Rick Verhoog
06 83790072
rickverhoog@hotmail.com

 

Pieter van Dieren
06 55980413
pietervd92@gmail.com

 

Leiders team 7
Chris Bouwman
06 10903086
christian_bouwman@hotmail.com

 

Jorick van Oosterom
06 46703512
Jvoo@dfds.com

 

Leiders hallen

Leiders hallen 1

Steven Pereira Furtado
06 22040692
stevenfranklin129@hotmail.com

Rajhen van Leeuwen
06 28047597
rajhen@hotmail.com

Leiders hallen 2
Frank Kozemelj
06 51978424
frankenels.ko@hetnet.nl

Carsten van Rossen
06 52621106
carstenvanrossen@gmail.com

 

Leiders hallen 3
Harold Bos
06 51985554
Harold-bos@live.nl

Ardin Bos
06 25048309
abos@denederlandsezoutbank.nl

KNVB

E-Desk
KNVB
0343 499107

 

Competitiezaken
KNVB
088-0275050

Ben Eikendaal
KNVB
0343 499756

 

Lotte Balm
KNVB
06-12428333
lotte.balm@knvb.nl

 

Kevin Dinkelberg
KNVB
0343 499 766