Alexandria'66 | Oefenprogramma augustus en september
23043
single,single-post,postid-23043,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Oefenprogramma augustus en september

11 Jul Oefenprogramma augustus en september

Een aantal selectieteams begint in augustus aan haar voorbereiding op het nieuwe seizoen. Voor deze teams is al een compleet trainings-, wedstrijd- en toernooiplanning opgesteld. In het onderstaande overzicht zijn alle oefenwedstrijden en toernooien te zien die bekend zijn bij het Jeugdbestuur en de Technische commissie:

 

Zaterdag 12 augustus 2017
Nieuwerkerk JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1
Alexandria ’66 1 – Soccer Boys 1 om 14.30 uur

 

Zondag 13 augustus 2017
Alexandria ’66 JO15-1 – Boys 2003 (USA) om 10.30 uur

 

Zaterdag 19 augustus 2017
Alexandria ’66 JO11-1  – ARC JO11-1 om 09.00 uur
Zwaluwen JO10-2 – Alexandria ’66 JO10-2 om 09.45 uur
Alexandria ’66 JO15-1 – SC Feyenoord JO15-1 om 10.30 uur
Alexandria ’66 3 – Jodan Boys 4 om 12.30 uur
Rijsoord 1 – Alexandria ’66 1 om 14.30 uur
Alexandria ’66 JO17-1 – Capelle JO17-1 om 15.00 uur
CKC JO19-1 – Alexandria ’66 JO19-1
DHC JO11-1 – Alexandria ’66 JO11-1

 

Dinsdag 22 augustus 2017
Sportlust JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1 om 19.00 uur
Alexandria 66 1 – cvv Zwervers 1 om 19.30 uur (Lex Jeroense Cup)

 

Woensdag 23 augustus 2017
Alexandria ’66 2 – Nieuwerkerk 1 om 19.30 uur (Lex Jeroense Cup)

 

Zaterdag 26 augustus 2017
Alexandria ’66 2 – cvv Zwervers 2 om 12.30 uur (Lex Jeroense Cup)
Alexandria ’66 1 – SVS 1 om 15.30 uur (Lex Jeroense Cup)
Barendrecht JO19-1 – Alexandria ’66 JO19-1 om 12.00 uur
Alexandria ’66 JO17-1 toernooi bij Spartaan ’20
Alexandria ’66 JO13-1 toernooi bij Hollandia
UVS JO15-1 – Alexandria ’66 JO15-1

 

Zondag 27 augustus 2017
Alexandria ’66 JO19-1 toernooi bij Spartaan ’20
Alexandria ’66 JO15-1 toernooi bij Hollandia
Alexandria ’66 JO11-1 toernooi bij Alpense Boys
Alexandria ’66 JO11-2 toernooi bij Alpense Boys
Alexandria ’66 JO10-2 toernooi bij Alpense Boys
Alexandria ’66 JO9-1 toernooi bij Alpense Boys

 

Dinsdag 29 augustus 2017
Spijkenisse JO15-1 – Alexandria ’66 JO15-1

 

Woensdag 30 augustus 2017
ARC JO13-1 – Alexandria ’66 JO13-1 om 18.45 uur
Hercules JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-2
Den Hoorn JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1
VOC JO19-1 – Alexandria ’66 JO19-1 om 20.00 uur

 

Zaterdag 02 september 2017
Barendrecht JO9-1 – Alexandria ’66 JO9-1
Barendrecht JO11-1 – Alexandria ’66 JO11-1
Barendrecht JO11-2 – Alexandria ’66 JO11-2

 

Dinsdag 05 september 2017
Alexandria ’66 JO19-1 – SC Feyenoord JO19-1 om 19.30 uur

 

Woensdag 06 september 2017
RKDEO JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1 om 20.00 uur

 

Donderdag 07 september 2017
ARC JO13-2 – Alexandria ’66 JO13-2 om 18.45 uur