Alexandria'66 | Oefenwedstrijden
18286
page,page-id-18286,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Oefenwedstrijden

Welkom bij de Zaterdagafdeling

Hier vindt u het oefenprogramma voor alle teams van Alexandria ’66. Let op! Bekerwedstrijden staan bij ‘programma’ en wedstrijden voor de VoetbalRotterdam Cup worden in een apart nieuwsitem verwerkt bij ‘Nieuws’. Deelname aan toernooien wordt direct aan de trainer of leider verstuurd.

 

Zaterdag 12 augustus 2017
Alexandria ’66 1 – Soccer Boys 1 om 14.30 uur

 

Zondag 13 augustus 2017
Alexandria ’66 JO15-1 – Boys 2003 (USA) om 14.00 uur

 

Zaterdag 19 augustus 2017
Alexandria ’66 JO11-1  – ARC JO11-1 om 09.00 uur
Zwaluwen JO10-2 – Alexandria ’66 JO10-2 om 09.45 uur
Alexandria ’66 JO15-1 – SC Feyenoord JO15-1 om 10.30 uur
CKC JO17-1 – Alexandria JO17-2 om 11.00 uur
Alexandria ’66 3 – Jodan Boys 4 om 12.30 uur
Rijsoord 1 – Alexandria ’66 1 om 14.30 uur
Alexandria ’66 JO17-1 – Capelle JO17-1 om 15.00 uur
CKC JO19-1 – Alexandria ’66 JO19-1
DHC JO11-1 – Alexandria ’66 JO11-1

 

Dinsdag 22 augustus 2017
Sportlust JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1 om 19.00 uur
Alexandria 66 1 – cvv Zwervers 1 om 19.30 uur (Lex Jeroense Cup)

 

Woensdag 23 augustus 2017
Alexandria ’66 2 – Nieuwerkerk 1 om 19.30 uur (Lex Jeroense Cup)

 

Zaterdag 26 augustus 2017
Alexandria ’66 2 – cvv Zwervers 2 om 12.30 uur (Lex Jeroense Cup)
Alexandria ’66 1 – SVS 1 om 15.30 uur (Lex Jeroense Cup)
Barendrecht JO19-1 – Alexandria ’66 JO19-1 om 12.00 uur
Alexandria ’66 JO17-1 toernooi bij Spartaan ’20
Alexandria ’66 JO13-1 toernooi bij Hollandia
UVS JO15-1 – Alexandria ’66 JO15-1

 

Zondag 27 augustus 2017
Alexandria ’66 JO19-1 toernooi bij Spartaan ’20
Alexandria ’66 JO15-1 toernooi bij Hollandia
Alexandria ’66 JO11-1 toernooi bij Alpense Boys
Alexandria ’66 JO11-2 toernooi bij Alpense Boys
Alexandria ’66 JO10-2 toernooi bij Alpense Boys
Alexandria ’66 JO9-1 toernooi bij Alpense Boys

 

Dinsdag 29 augustus 2017
Spijkenisse JO15-1 – Alexandria ’66 JO15-1

 

Woensdag 30 augustus 2017
ARC JO13-1 – Alexandria ’66 JO13-1 om 18.45 uur
Hercules JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-2
Den Hoorn JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1
VOC JO19-1 – Alexandria ’66 JO19-1 om 20.00 uur
DCV JO10-1 – Alexandria ’66 JO10-2 om 18.30 uur

 

Zaterdag 02 september 2017
Barendrecht JO9-1 – Alexandria ’66 JO9-1
Barendrecht JO11-1 – Alexandria ’66 JO11-1
Barendrecht JO11-2 – Alexandria ’66 JO11-2

 

Dinsdag 05 september 2017
Alexandria ’66 JO19-1 – SC Feyenoord JO19-1 om 19.30 uur

 

Woensdag 06 september 2017
RKDEO JO17-1 – Alexandria ’66 JO17-1 om 20.00 uur

 

Donderdag 07 september 2017
ARC JO13-2 – Alexandria ’66 JO13-2 om 18.45 uur

 

 

Bent u trainer of teammanager bij een team van Alexandria ’66 en heeft u een oefenwedstrijd? Stuur de wedstrijdinformatie naar info@a66.nl

Alexandria op de Social Media