Overzicht teams

Vind hier alle teams van de Junioren

Indeling teams (junioren)

 

 

Onderstaand vindt u de teamindeling van de junioren teams voor het seizoen 2017-2018. Gedurende het seizoen kunnen er wijzigingen worden doorgevoerd.

 

 

Spelers die de contributie over het seizoen 2016-2017 nog niet volledig hebben betaald zijn niet ingedeeld. Zij kunnen contact opnemen met het administratie via contributie@a66.nl om dit probleem op te lossen.

 

JO19 (voormalig A- junioren) selectie

Santos st Aubyn, van Noort, Martijn-(Railey), Efe, Lopes-Pereira, Sinester, Borgschot, Been, Dingler, Hazion, Moerman, Fister(kp), vd Jagt (kp), Doger, de Blok, Hazel, Eroglu, Da Veiga, Amghar, vd Elburg, Medes da Silva, Sharif Padmadisastra, Janssen, Kork, De Kleyn, van Gelder(kp), Narain, Noslin, Soares de Brito, Zwaan, Furtado, Huijkman, Widarto, Blinker, de Meer, Drakpe en Deekman.

 

JO19-3

Ouwerkerk, vd Mooren-Dylan-(kp), vd Mooren-Mike-, Zeegers, Teklezghi, Stuut, Vermeulen-Dylan-, vd Velde, Barendrecht, Silva Goncalves, vd Ploeg en Zimmerman, Gomes, Ergauw

 

JO19-4

Vergeer, Wessels, Layton, van Lier, Jagram, Korevaar, Kurniawan, den Braber, Schouten, Verspui, Jakobi, Metheuver, Joore(kp), Stehouwer en Aalse.

 

JO17 (voormalig B- junioren) selectie

Mendes Delgado, Mullens, Ros, File, Sosrojoedo, Gerritse, Oomen(kp), Kardjo, Jasinta, Weidum, Kokir, Dalen, Bentaleb, Silva(Kevin), Kardal, El Messaoudi, Fric, Kelaoui(kp), Haddouty, Vrede, Ozkurt, Hazion, Limon, Pherai, Liong-A-Kong, Habtemichael, Najatirta, Leune, Bal(kp), Onyemma, van Liempd en Ziat.

 

JO17-3

Abu-Awad, Souare-Ousmane-, Wygerden, Sam-Sin, Dias Guilherme, Haripersad, Alibaks(kp), van Dijk, El Baghdadi, Doudouh, Korevaar, Burgers, Akdim, -Ayman-, Akdim-Ayoub-, Dong en Do-Rosario.

 

JO17-4

El Marnissi, Gelber, Huyts, Tankink, Molhim, de Jong-Matthijs, vd Wekken, Vermeulen-Jasper(kp), Syahailatua, Matti, Krekko, Morina-Dardan-, Jahic, Tikai, Khemon, Batomene, Den Otter en van Walsum.

 

JO15-1 (voormalig C- junioren) selectie

Van Veen, Bouhlal, Leroy, Hoogenboom, Kardjo, Jagroep(kp), van Leeuwen, Klouwens, Kusters, Demming, Ramos Bosselaar, Zandwijk, Kaashoek, Chentouf, Bashir en Bekeer.

 

JO15-2 selectie

Van Muiden, Plet, Huykman (kp), Dardour, Boukhari, Lucia, Woudenberg, Martis, Souare-Youssouf-, Schrader, Heymens Visser, Tutumlu, Keller, de Korte, Bouazzoui, Mynals (kp) en Timas Almeida.

 

 JO15-3

Hoogerwerf(kp), Sousa-Lenny, van Kley, Tewelde, Jansen, Rond, Sedney, Outtalab, Abu Awad, Sardjoe, Oosterling, Bonello , Miguel, Hazion en Bynoe.

 

JO15-4

Berebzi, Azar, El Marnissi, Verwey, Achatabi, Cosgun, Bosman-Suredj-, Bosman-Jay-, Demirors, Meeder, Morina-Driton- Versloot, Kensenhuijs en Ruijters.

 

JO15-5

Marinus-Fouzy-, Marinus-Jemar-, Moshfeghi, Bayat, Zaaza, Layton, Akyuz, Alexander, Dongor, Dymanus, van Geene, Weber, Abdul, Dijkhuizen, Huppertz en Latoel.

 

JO15-6

Silva Tavares, Kafa, Romy, Balrak, Yuksel, Roudoci, Clemant(kp), Bhattoe, Jahraoui, Sener, Kessrioui, Reyhan, Shikinejad, van Gobbel, Gonul, Maljers, Pires Monteiro en Karal.

 

 

Heeft u vragen over het samenstellen van de teams? Neem contact op met het (jeugd)bestuur of met de technische commissie van Alexandria ’66 via info@a66.nl.

Alexandria op de Social Media