Overzicht teams

Vindt hier alle teams van de pupillen

Indeling teams (pupillen)

 

 

Onderstaand vindt u de teamindeling van de pupillen teams voor het seizoen 2017-2018 Gedurende het seizoen kunnen er wijzigingen worden doorgevoerd.

 

 

 

Spelers die de contributie over het seizoen 2016-2017 nog niet volledig hebben betaald zijn niet ingedeeld. Zij kunnen contact opnemen met het administratie via contributie@a66.nl om dit probleem op te lossen.

 

 

JO13-1 (voormalig D- pupillen) selectie

De Nobrega, Bouwer, Waarde, Joseph, Olf, Daan, Hasselbaink, Andrade Bartolomeu, Grabovac, La Cruz, Haak(kp), Boumann, de Vries, Bogdanovic, Martens en Molina.

 

JO13-2 selectie

Layton(kp), Lie-A-Kwie, van Eer, Bont, O’Brien, Lopes Ferreira, Lima Neves, Somohardjo, Almeida da Fonseca, Kardal, Wouden, Kortzorg, Bandison en Olijfveld.

 

JO13-3

Narain, Denswil, vd Benning, Erol, Ceccotti, Alibaks, Ponit, Elfahdi, Ras(kp), Doorneveld, Oostrum, Rudge, Sabajo, Pieters en Ozcelik.

 

JO13-4

Utjesinovic, Korff de Gidts, Lam, Fabies-Djemiro-, Fabies-Djamiro-, Kucuk(kp), Rashid, El Aimani, Vos, Niehorster, Geukens, Bouragba, Rambharos, Birge-Angel- en Zinkal 

 

JO13-5

Vd Linden, Tran, Sium, Kiros, Hamdi, Faber, vd Braak(kp), Algoo, den Otter, Seval, Tauil-Walid-, Rashid-Saleh, Medina R. Monteiro, Etman, Mendonca Eliseu en Andarabi.

 

JO12-1

Bougrine, Goedhoop(kp), Dos Santos da Graca, Sevindi, Atay, Gomes, Bouragba, Rubio, Sairoredjo, Kock, Noordwijk, Wortel, Mora, Pieternella en Lima.

 

 JO-11 (voormalig E- pupillen) selectie

Berchem, Mac-Intosh, Yekhlef, De Jesus Delgado, Miquel, Outtalab, Asuni, Ramos,Talhaoui, Asbai, Assendelft, Ramos Bosselaar, Angsom, Holstein, Jagram, Samsin, Degado(Mauro), Favi, Achahbar(Massim) en de Weger.

 

JO11-3

Soediono,  van Vianen, Wouden, Nukic, Lont, Tahloe, Beverly en Tauil-Imad.

 

JO11-4

Tromp(kp), Germinara, Snyders, Temur, Clement, Berebzi, Haile, Marengo en Groenendijk.

 

JO11-5

Abraymi, Goerdial, Darkaoui, Pazarac, van Samson, El Idrissi-Otmane- , Novoselov Zimmerman-Tyronn en Zimmerman-Ishayron-

 

JO11-6

Chin-A-Joe, Libiee, Geertruida, Barnwell, Sluyter, Bosnjat, Al Shibli en Job

 

JO11-7

Matadin, Swaghi, Gonen, Jairam, Bayat, Noordwijk, Gabojev, Daantjl en Timmermans.

 

JO11-8 (voorlopige indeling)

Simon Monillo, van Hoeckel, Achahabar, Yilmaz, Shera, Birge, Do Livramento Lopes, Reenders, Doukas-George-, Aschman

 

JO10-1

Olivieira(kp), Pazarac, van Rinsum, vd Weiden, Pang, El Bouyakoubi, Martin-Wels (Djeson), Wouden (Djemilyan) en Malek

 

JO10-2 selectie

Vos, Dos Santos, Lopes, van Balle Goie, Bhaggoe, Mac Bean, Bouman(kp), Eduarda en Mendonca.

 

JO10-3

Pinto Mendes, Bayram, Bahadoer, Tchistiavkov(kp), Goedhoop, Pinas, El Kandoussi, Meekers en Imhonsili

 

JO10-4

Yeto, Rampersad, Adriaanse, Simouh, Bae-Neves, Ozturk, Lachman, El Idrissi-Mohamed- en Erol.

 

JO10-5

Korff de Gidts, Lam, Aydogan, Verwey, Rambaran, van Oord en Da Veiga.

 

JO9-1 (voormalig F- pupillen) selectie

Narain, Dahak, Arlaud, Elfahdi, Uyar, Vreugd, Pinas, en van Hetten-Max-,

 

 JO9-2

Borgschot, Li, Lieveld, Perreira de Carvalho, Madhradjsing, Wagner, Rios Garcia, van Hetten-Davice en Wouden-Djerami.

 

JO9-3

Lubrano Goncalves, Ouchan, Leeuwin, Monkau, Ortet-Wels-, Ghrib, de Windt, Blinker en Bondla.

 

 JO9-4

Erkiran, Spier, de Graaf-Steyn-, de Graaf-Tim-, Jeftic, Seedorf, Amrhar, Lorse en Burnett-James-.

 

 JO9-5

Achatbi, Zondervan, El Marnissi, Etman, Kalika, Penalver Abdellan, Keeldar en Tuart.

 

 JO9-6

Belkhadda, Rodriques, Bougrine, Taebi, Maijnard, Plet, Kargar-Bilal, Kargar-Yesin-

JO9-7

Mejri, Reyke, Ozturk-Yigit-, Weibolt, Souifi-Keanan-, Bilik, Doukas-Panagiotis-

 JO8-1

Talhaoui, Casteleins, Drenthe, Koswal, Seedorf, Jones, Werners en Geyah-Darjii.

 

 JO8-2

Kerasavopoulos, Aaron, Duarte, Terlouw, Kiros, Haddouty, Varela en Attalah.

 

JO7-1 (voormalig Mini-F pupillen)

Fermina, Ipele, van Asseldonk, vd Kamp, Lopes, Mehmeti,Voulon, Leeuwin enReis Soares de Carvalho, Roudoci.

 

 JO7-2

Abad, Kimbimbi, Linger, Marchena, Streefkerk, Pieternella, Brienesse, Brito, Kasulwe en Blok.

 

JO7-3

Phillip, Brejita, Fissoun, van Leeuwen, Rabenswaay, Clydesdale, Alipour, Aschman-Kivanic- en Bruinhard

JO7-4

Pinto-Mendes, Burnett-Giliano, Erraghib, Birge-Joel-, Souifi-Dean-, El Idrissi-Adam-, Duzenli, Suzam, El Azzouzi

 

Heeft u vragen over het samenstellen van de teams? Neem contact op met het (jeugd)bestuur of met de technische commissie van Alexandria ’66 via info@a66.nl.

Alexandria op de Social Media