Alexandria'66 | Overzicht teams
16425
page,page-id-16425,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Overzicht teams

Vindt hier alle teams van de pupillen

Indeling teams (pupillen)

 

 

Onderstaand vindt u de teamindeling van de pupillen teams voor het seizoen 2017-2018 Gedurende het seizoen kunnen er wijzigingen worden doorgevoerd.

 

 

 

Spelers die de contributie over het seizoen 2016-2017 nog niet volledig hebben betaald zijn niet ingedeeld. Zij kunnen contact opnemen met het administratie via contributie@a66.nl om dit probleem op te lossen.

 

 

JO13-1 (voormalig D- pupillen) selectie

De Nobrega, Bouwer, Waarde, Joseph, Olf, Daan, Hasselbaink, Andrade Bartolomeu, Grabovac, La Cruz, Haak(kp), Boumann, de Vries, Bogdanovic, Martens en Molina.

 

JO13-2 selectie

Layton(kp), Lie-A-Kwie, van Eer, Bont, O’Brien, Lopes Ferreira, Lima Neves, Somohardjo, Almeida da Fonseca, Kardal, Wouden, Kortzorg, Bandison en Olijfveld.

 

JO13-3

Basaran, Denswil, Karimi, Erol, Ceccotti, Alibaks, Ponit, Elfahdi, Ras(kp), Doorneveld, Oostrum, Rudge, Sabajo, Pieters en Ozcelik.

 

JO13-4

Narain, Utjesinovic, Korff de Gidts, Lam, Boujaidan, Fabies-Djemiro-, Fabies-Djamiro-, Kucuk(kp), Rashid, El Aimani, Vos, Niehorster, Mora en Pieternella.

 

JO13-5

Vd Linden, Tran, Sium, Kiros, Hamdi, Faber, vd Braak(kp), Algoo, den Otter, Seval, Tahroucht, Tauil-Walid-, Rashid-Saleh, Medina R. Monteiro, Etman en Andarabi.

 

JO12-1

Bougrine, Goedhoop(kp), Dos Santos da Graca, Sevindi, Atay, Gomes, Bouragba, Rubio, Sairoredjo, Kock, Noordwijk, Wortel,Benning en Lima.

 

 JO-11 (voormalig E- pupillen) selectie

Berchem, Mac-Intosh, Yekhlef, De Jesus Delgado, Miquel, Outtalab, Asuni, Talhaoui, Asbai, Assendelft, Ramos Bosselaar, Angsom, Dielumbaka, Holstein, Jagram, Samsin, Degado(Mauro), Favi, Achahbar(Massim) en de Weger.

 

JO11-3

Soediono, Druiventak(kp), van Vianen, Wouden, Nukic, Lont, Tahloe en Tauil-Imad.

 

JO11-4

Tromp(kp), Germinara, Snyders, Temur, Clement, Berebzi, Haile en Groenendijk.

 

JO11-5

Abraymi, Novoselov, Goerdial, Darkaoui, Stojanovic, van Samson, El Idrissi en Hashemi.

 

JO11-6

Korff de Gidts, Lam, Erol, Aydogan, Verwey, Rambaran, Rosalia, van Oord en Da Veiga.

 

JO11-7

Matadin, Swaghi, Gonen, Jairam, Bayat, Noordwijk, Gabojev en Timmermans.

 

JO11-8 (voorlopige indeling)

Shera, Chin-A-Joe, Bosnjat, Libiee, Simon Monillo, Al Shibli, van Hoeckel, Muntslag, Achahabar, Yilmaz en Barnwell.

 

JO10-1

Olivieira(kp), Pazarac, van Rinsum, Ramos, vd Weiden, Pang, El Bouyakoubi, Martin-Wels (Djeson) en Wouden (Djemilyan).

 

JO10-2 selectie

Vos, Dos Santos, Lopes, van Balle Goie, Bhaggoe, Mac Bean, Bouman(kp), Eduarda en Mendonca.

 

JO10-3

Pinto Mendes, Bayram, Bahadoer, Lachman, Tchistiavkov(kp), Goedhoop, Pinas en Fatih.

 

JO10-4

Bazoer, Yeto, El Kandoussi, Rampersad, Eyfferts, Adraanse, Simouh, Imhonsili, Bae-Neves en Ozturk.

 

JO9-1 (voormalig F- pupillen) selectie

Narain, Dahak, Arlaud, Elfahdi, Uyar, Vreugd en van Hetten-Max-,

 

 JO9-2

Borgschot, Li, Lieveld, Perreira de Carvalho, Madhradjsing, Wagner, Rios Garcia, van Hetten-Davice en Wouden-Djerami.

 

JO9-3

Lubrano Goncalves, Ouchan, Leeuwin, Monkau, Ghasemi, Ortet-Wels-, Ghrib en Bondla.

 

 JO9-4

Erkiran, Marmach, Spier, de Graaf-Steyn-, de Graaf-Tim-, Jeftic, Schweitzer, Kargar-Bilal en Kargar-Yesin- .

 

 JO9-5

Achatbi, Zondervan, Bouaouzan, El Marnissi, Etman, Kalika en Penalver Abdellan en Tuart.

 

 JO9-6

Belkhadda, Rodriques, Bibi, Bougrine, Amrhar, Taebi, Lorse, Benmejahed,de rest wordt later aangevuld.

 

 JO8-1

Talhaoui, Casteleins, Drenthe, Koswal, Seedorf, Jones, Forbuis, Werners en Geyah-Darjii.

 

 JO8-2

Kerasavopoulos, Aaron, Duarte, Terlouw, Kiros, Haddouty, Varela en Attalah.

 

JO7-1 (voormalig Mini-F pupillen)

Fermina, Ipele, Ababou, van Asseldonk, vd Kamp, Lopes, Mehmeti en Voulon.

 

 JO7-2

Abad, Kimbimbi, Linger, Marchena, Streefkerk, Pieternella, Brienesse, Brito en Blok.

 

JO7-3

Phillip, Brejita, Herkul, Fissoun, van Leeuwen, Rabenswaay de rest wordt later aangevuld.

 

 

Heeft u vragen over het samenstellen van de teams? Neem contact op met het (jeugd)bestuur of met de technische commissie van Alexandria ’66 via info@a66.nl.

Alexandria op de Social Media