Trainingsschema

Trainingsschema 2018 – 2019 (concept)

 

Om alle leden van Alexandria ’66 gestructureerd aan het trainen te krijgen werkt de club met een strak trainingsschema. Alexandria ’66 kent drie kunstgrasvelden (met verlichting) en een grasveld met verlichting waarop getraind kan worden, dit zijn de velden 1, 2, 4 en 5. Veld 3 is bij de Rotterdamse club ook een grasveld, maar dit veld heeft geen verlichting en mag alleen worden gebruikt om wedstrijden op te spelen. Trainingen op kunstgras gaan altijd door met uitzondering van sneeuw en temperaturen onder de -10 graden. Uiteraard is een trainer of teammanager verantwoordelijk voor de veiligheid van de spelers.

 

Het trainingsschema wordt altijd gepubliceerd onder voorbehoud. Gedurende het seizoen kunnen hierin wijzigingen worden aangebracht dus zorg er altijd voor dat je als speler, leider en/of trainer op de hoogte bent van veranderingen in het schema. De club probeert dit altijd zo goed mogelijk te communiceren via de website, social media en via de aangewezen plekken op de accommodatie.

 

Neem bij vragen over het trainingsschema contact op met het bestuur van Alexandria ’66 via info@a66.nl.

 

Klik hieronder op de trainingsdagen om de trainingstijden, veldbezetting en kleedkamerindeling te bekijken.

Maandag

Veld 1A:

18:00-19:00 Techniek Training

19:00-20.00 JO17-2 (kleedkamer 5)

20.00-21.30 JO19-1 (kleedkamer 1)

 

Veld 1B:

18:00-19:15 JO17-1 (kleedkamer 3)

19:15-20:30 JO19-2 (kleedkamer 4)

 

 

Veld 4A:

 

18:00-19:00 JO13-3 (kleedkamer 10)

19:00-20:00 JO15-3 (kleedkamer 13)

Veld 4B:

17:00-18:00 JO13-4 (kleedkamer 12)

18:00-19:00 JO13-5 (kleedkamer 11)

19:00-20:00 JO17-3 (kleedkamer 14)

20:00-21:00 Aeolus (kleedkamer 11)

 

 

Veld 5A:

18.00-19.15 JO13-1 (kleedkamer 8)

19.15-20.30 JO15-1 (kleedkamer 6)

Veld 5B:

18:00 – 19.15 JO13-2 (kleedkamer 9)

19:15 – 20:30  JO15-2 (kleedkamer 7)

 

Dinsdag

Veld 1A:

18.30-20:00 JO17-1 (kleedkamer 5)

20:00-21:30 Zaterdag 1  (kleedkamer 1)

Veld 1B:

18.00-19.15 JO17-2 (kleedkamer 6)

20:00-12:30  Zaterdag 1 (kleedkamer 1)

 

 

Veld 4A:

18:00-19:00 JO12-1 + JO11-2 (kleedkamer 4)

19.00-20.00 JO19-3 (kleedkamer 7)

20.00-21.30 JO19-1 (kleedkamer 4)

Veld 4B:

18.00-19.00 JO11-3 (kleedkamer 12)

19.00-20.00 Zaterdag 4 (kleedkamer 13)

20.00-21:30 JO19-1 (kleedkamer 4)

 

Veld 5A:

18.00-19.00 JO11-1 + JO10-2 (kleedkamer 3)

19.00-20.00 JO15-1 (kleedkamer 8)

20.00-21.30  Zaterdag 2 (kleedkamer 3)

Veld 5B:

18.00-19.00 JO15-4 (kleedkamer 11)

19.00- 20.00 JO15-2 (kleedkamer 9)

20.00 – 21.30 Zaterdag 2 (kleedkamer 3)

 

Woensdag

Veld 1A:

17.00-18.00 JO9-1+JO8-1 (kleedkamer 3)

18:30-20:00 JO13-1 (kleedkamer 4)

20:00-21:15  Zaterdag 3 (kleedkamer 3)

Veld 1B:

17:30-18:30 JO10-1 (kleedkamer 13)

18:30-20:00 JO13-2 (kleedkamer 5)

20:00 – 21:15 JO19-4 (kleedkamer 13)

 

Veld 4A:

17.00-18.00 Circuit JO8+JO9 (kleedkamer 14)

18:00-19:00 Circuit JO10+JO11 (kleedkamer 10)

19:00-20:00 JO14-1 (kleedkamer 8)

Veld 4B:

17:00-18:00 Circuit JO7  (kleedkamer 7)

18:00-19:00 MO11+JO12-4 (kleedkamer 1+12)

19:00-20:00 JO12-2+JO12-3 (kleedkamer 9)

 

 

Veld 5A:

17:00-18:00 Circuit  JO8+JO9 (kleedkamer 14)

18:00-19:00 Circuit JO10+JO11 (kleedkamer 10)

19:00-20:00 JO16-1 (kleedkamer 7)

20:00-21:30 JO19-1 (kleedkamer 6)

Veld 5B:

17:00-18:00 Circuit JO8+JO9 (kleedkamer 14)

18:00-19:00 Circuit JO10+JO11 (kleedkamer 10)

19:00-20:00 JO15-5  (kleedkamer )

20:00-21:30 JO17-4 (kleedkamer )

Donderdag

Veld 1A:

18:00-19:15 JO15-1 (kleedkamer 6)

19:15-20:45 JO19-1 (kleedkamer 4)

20:45-22:00 A66 Vets + Aeolus  Vets (kleedkamer 6)

Veld 1B:

18:00-19:15 JO13-1 (kleedkamer 9)

19:15-20:45 JO19-1 (kleedkamer 4)

20:45-22:00 Aeolus (kleedkamer 9)

 

Veld 4A:

18:00-19:30 JO17-1 (kleedkamer 5)

20:00-21:30 Zaterdag 1 (kleedkamer 1)

Veld 4B:

18.00-19.15 JO17-2  (kleedkamer 8)

20:00-21:30 Zaterdag 1 (kleedkamer 1)

 

 

Veld 5A:

18:00-19:15 JO11-1 + JO12-1 (kleedkamer 13+14)

19:15-20:45 Zat 2 (kleedkamer 3)

20:45-22:00  Aeolus (kleedkamer 12)

 

Veld 5B:

18:00 – 19:15

19:15-20:45 JO19-2  (kleedkamer 10)

20:45-22:00 Aeolus (kleedkamer 13)

Vrijdag

Veld 1A:

18:00-19:15 JO15-2 (kleedkamer 4)

19:30-21:00 Aeolus (kleedkamer 12)

 

Veld 1B:

16:45-17:45 Voetbalextra

19:30-21:00 Aeolus  (kleedkamer 13)

 

 

Veld 4A:

18:00-19:00

Veld 4B:

17.00-18.00 JO9-1+JO8-1 (kleedkamer 5)

 

 

Veld 5A:

18.00-19.00 JO11-2 + JO10-2 (kleedkamer )

19:00-20:15

Veld 5B:

18.00-19.00 JO11-3 + JO11-5

De visie van de vereniging over voetballen en training geven:


Waar moet een training uit bestaan?

  • Plezier
  • Goede organisatie (dus ook gebruik van materialen)
  • Veel balcontacten
  • Weinig wachttijden
  • Altijd uitdagende vormen
  • Positieve coaching
  • Vragenderwijs training geven
  • Altijd voetbalechte vormen
  • Zoveel mogelijk kleine partijen en positiespelen
  • Altijd een partijvorm
  • Huiswerk
  • Spelers moeten iets geleerd hebben


Wat willen we NIET zien bij een training?

  • Loopvormen zonder bal bij pupillen
  • Lange wachttijden
  • Negatieve coaching
  • Geen rek en strek oefeningen bij pupillen
  • Vormen zonder materialen en spelregels
  • Trainers of ouders die meedoen
  • Trainers die alles voorzeggen
  • Trainers die in spijkerbroek enz staan
  • Trainers die winnen voorop stellen (coaching, wisselbeleid enz)


Coaching tijdens de wedstrijden

  • Positief voor en na de wedstrijd, accent op wat goed ging
  • Korte bespreking
  • Warming up?! (kan een korte training zijn)
  • Zoveel mogelijk eerlijk wisselbeleid
  • Training voor trainer, wedstrijd voor spelers
  • Vragen stellen en niet voorzeggen
  • Voor en na de wedstrijd handjes schudden
  • Niet winnen maar winst boeken staat centraal
  • Trainingen komen voort uit de wedstrijden
  • Zaterdag moet een voetbalfeestdag zijn