Alexandria'66 | Wie-is-wie
16323
page,page-id-16323,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

Wie-is-wie

Lees meer over actieve Alexandrianen

Wie-is-wie

 

Om direct met de juiste persoon in contact te komen is op deze pagina een overzicht gemaakt van contactpersonen die (vrijwillig) werkzaam zijn bij Alexandria ’66. Weet u niet bij wie u terecht kunt, dan adviseren wij om een bericht te versturen via de contact pagina.

 

 

Voorzitter
Rob de Vries
robdevries56@hotmail.com
06-12957632

 

Penningmeester
Frits Miltenburg
info@a66.nl

 

2e Penningmeester
Severt Kruithof
contributie@a66.nl
06-24524578

 

Kantinebeheerder
Rini Disse
rinidisse@gmail.com
Tiny van Empel
tsrn0501@hotmail.com

 

Secretaris
Elsbeth Vermeulen
1esecretaris@a66.nl
06-30370431

 

Normen en Waarden
Fedor de Jong
fedor.dejong@kpnplanet.nl
06-20824343

 

Technische zaken
Michael Groeneweg
mg.alexandria66@gmail.com
06-48176439

 

Jeugdvoorzitter
Marco van der Sluijs
nicmarc@live.nl
06-29266173

 

Hoofd wedstrijdzaken en toernooien
Jos Rombouts
j.rombouts11@upcmail.nl
010-4562328

 

Technisch coördinator Zaterdagselectie en JO19 selectie
Wim Kalt
wimkalt@Hotmail.com
06-14785330

 

Hoofd jeugdopleiding
Michael Groeneweg
mg.alexandria66@gmail.com
06-48176439

 

Coördinator categorie JO19 en JO17
Anildo Pires
anildopires@live.nl
06-13295990

 

Coördinator categorie JO15
Rene Reynders
rene.reynders@hotmail.com
o6-10143773

 

Coördinator categorie JO13
Rene de Korte
rmdekorte@planet.nl
06-20959340

 

Technisch coördinator JO11 en JO9 selectie
Stef Asbai

 

Coördinator categorie JO11
Brian Goedhoop
brian_goedhoop@hotmail.com
06-42963495

 

Coördinator categorie JO9
Jos van Lier
jos.vera@tiscali.nl
06-51352664

 

Keepers zaterdag selectie, JO19 en JO17 selectie
Arlindo Morais
a.morais1@upcmail.nl
06-41013877

 

Coördinator zaalafdeling
Frank Kozemelj
frankenels.ko@hetnet.nl
06-51978424

 

Sponsorzaken
Angelos Kerasavopoulos
angelos@voetbalextra.nl
06-51056079

 

Webmaster website Alexandria ’66
Alexander van Diesen
alexander@dg-internetbureau.nl

Alexandria op de Social Media